Харків'янин став призером чемпіонату світу

2257
Харківський спортсмен наплавали на срібну медаль.

Спортсмен з Харкова Денис Коваленко став срібним призером чемпіонату світу з веслування на байдарках і каное, який проходив наприкінці серпня в Мілані (Італія).

Харків'янин у складі збірної України разом з трьома колегами піднявся на другу сходинку п'єдесталу.

«У змаганнях каное-четвірок нам зовсім трохи не вистачило, щоб обігнати спортсменів з Румунії, але друге місце для нас - це історична перемога», - розповів Денис.

Ще один харківський спортсмен Дмитро Тимченко став бронзовим призером чемпіонату світу з боротьби, який проходить в Лас-Вегасі (США). Харків'янин у категорії до 98 кг завоював «бронзу», а з нею і ліцензію на Олімпійські ігри 2016 року. Варто відзначити, що це перша медаль чемпіонату світу в США, яку завоювала українська команда борців.

У перших двох сутичках Дмитро Тимченко переміг суперників з Білорусі та Грузії, але в 1/4 фіналу харків'янин поступився вірменину Артуру Алексаняну - 1:10, який у результаті став чемпіоном світу. У боротьбу за бронзову медаль харків'янин здолав норвежця (4: 3), а у вирішальному поєдинку - румуна (4: 2).