Харків'янкам на замітку: використання паперових рушників

3920
Цікаві рішення придумали господині Першої столиці.

Паперові рушники можна знайти майже у кожної господині в будинку. Але в основному вони лежать на полиці як запасний варіант. Харків'янки більше перевагу віддають звичайним рушникам з тканини.

Як розповідає харків'янка Надія, паперові рушники в її будинку просто не замінні - і на кухні і для себе самої.

«Щоб свіжа зелень НЕ вяла швидко, обертаю її вологим паперовим рушником. А якщо кладу її в холодильник, то в контейнер із зеленню настелюю сухе паперовий рушник. Воно вбере зайву вологу і продовжує термін зберігання продуктів», - пояснює «ГХ» Надія.

Також за допомогою паперового рушника і друшляка (ситечка) можна відокремити шар жиру від бульйону або процідити кави. А якщо на сухе паперовий рушник викласти, наприклад, смажену у фритюрі картоплю чи курку, то можна позбавити страва від зайвої кількості масла.

«Окрім цього і при самій готуванні можуть допомогти паперові рушники. Щоб приготувати м'ясо з хрусткою скоринкою, його потрібно обтерти паперовим рушником перед приготуванням. А щоб не забруднити мікрохвильову піч жиром при приготуванні бекону, досить загорнути його шматочки в паперовий рушник», - розповідає «ГХ» кухар Влад.

У кого є маленькі діти, каже молода мама Тетяна, знають, що всі навколо помалювати восковими олівцями. Щоб видалити плями від них потрібно постелити на брудну поверхню паперовий рушник і пропрасувати його праскою при низькій температурі.

Крім цього досвідчені господині розповідають, щоб швидко охолодити напій - необхідно загорнути його у вологе паперовий рушник і поставте в холодильник або морозильну камеру.

За словами фахівців, з паперовими рушниками можна заощадити на вологих серветках для зняття макіяжу.

«Для цього потрібно розрізати рулон паперових рушників впоперек. У пластиковий контейнер наливаємо чашку чистої води, додаємо туди пару крапель кокосового (касторової, оливкової) олії. За бажанням можна додати засіб для зняття макіяжу. Занурити в вийшла рідина половину рулону паперових рушників. Коли папір розм'якне, витягти з рулону картонну вставку», - пояснює «ГХ» візажист Ірина.

Отримані вологі серветки можна зберігати в прохолодному місці кілька тижнів.