Кто прошел в Харьковский горсовет (СПИСОК)

2177
Полный список депутатов Харьковского горсовета нового созыва.

Список депутатов, которые прошли в Харьковский городской совет по результатам выборов 25 октября.

Депутат Рік
народження
Посада Місце роботи (заняття) Партія
ВІДРОДЖЕННЯ
1 Кочеров  Олександр Миколайович 31.12.51 Директор Приватне акціонерне товариство «Теплоенергетичний центр Роганського промвузла» ВІДРОДЖЕННЯ
2 Головчанська  Ганна Олександрівна 22.01.83 Голова  Адміністрація Червонозаводського району Харківської міської ради ВІДРОДЖЕННЯ
3 Бобейко  Алла  Євгенівна 29.05.51 Головний лікар Комунальний заклад охорони здоров’я «Харківська міська клінічна лікарня № 13» ВІДРОДЖЕННЯ
4 Долинський  Юрій  Григорович 20.10.80 Начальник департаменту ТОВ «Українсько-словенське підприємство хлібопекарський комплекс «Кулиничівський» ВІДРОДЖЕННЯ
5 Бондаренко  Андрій Володимирович 08.03.77 Директор ТОВ «Добровіт» ВІДРОДЖЕННЯ
6 Шевченко Тетяна Миколаївна 15.11.67 Заступник директора ТОВ «Рексон» ВІДРОДЖЕННЯ
7 Нехорошков   Роман  Борисович 13.06.72 Директор  Департамент житлового господарства Харківської міської ради ВІДРОДЖЕННЯ
8 Вельможна Ольга  Іванівна 17.01.61 Голова  Адміністрація Орджонікідзевського району  Харківської міської ради ВІДРОДЖЕННЯ
9 Гудименко Олександр Михайлович 28.02.78 Директор  ТОВ «Комбінат хлібопечення «Кулиничі» ВІДРОДЖЕННЯ
10 Ільєнко  Надія  Ільїнічна 05.05.69 Директор Приватне підприємство  «Авазіс плюс» ВІДРОДЖЕННЯ
11 Чепель  Андрій  Олексійович 24.10.68 Заступник директора ТОВ «Українсько-словенське підприємство хлібопекарський комплекс «Кулиничівський» ВІДРОДЖЕННЯ
12 Долина  Богдан  Михайлович 03.10.74 Директор  КП «Харкiвспецбуд» ВІДРОДЖЕННЯ
13 Лесик  Андрій Анатолійович 04.08.81 Фізична особа - підприємець Фізична особа - підприємець ВІДРОДЖЕННЯ
14 Лобановський Олександр  Ігорович 11.04.66 Генеральний директор Товариство з обмеженою відповідальністю «Укр – Трейд» ВІДРОДЖЕННЯ
15 Баронін  Борис  Іванович 02.05.60 Директор Департамент земельних відносин Харківської міської ради ВІДРОДЖЕННЯ
16 Топчій  Тетяна  Василівна 28.05.61 Голова  Адміністрація Фрунзенського району Харківської міської ради ВІДРОДЖЕННЯ
17 Зінченко Володимир Анатолійович 01.06.58 Голова Правління-Президент ПАТ «Харківський завод«Оргтехніка» ВІДРОДЖЕННЯ
18 Арутюнов Валерій Ашотович 08.01.65 Перший заступник голови правління ВАТ «Трест Житлобуд-1» ВІДРОДЖЕННЯ
19 Певнєв  Валерій Сергійович 27.01.84 Юрист ТОВ «СУЗІР’Я» ВІДРОДЖЕННЯ
20 Сирота  Семен Борисович 24.10.57 Директор КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство» ВІДРОДЖЕННЯ
21 Тимофєєва  Надія Миколаївна 15.09.57 Директор  КП «Комбінат дитячого харчування» ВІДРОДЖЕННЯ
22 Дудука  Сергій  Васильович 23.05.66 Головний лікар КЗОЗ «Міська стоматологічна поліклініка №5» ВІДРОДЖЕННЯ
23 Корінько  Іван  Васильович 21.08.48 Генеральний директор КП «Харківводоканал» ВІДРОДЖЕННЯ
24 Зоценко  Вячеслав Володимирович 24.07.77 Перший заступник голови Адміністрація Московського району Харківської міської ради ВІДРОДЖЕННЯ
25 Підгорний Костянтин Юрійович 13.05.84 Заступник директора  Департамент у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради ВІДРОДЖЕННЯ
26 Руденко  Андрій  Іванович 06.09.72 Заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства  Харківська міська рада ВІДРОДЖЕННЯ
27 Мусєєв  Максим  Сергійович 09.02.85 Голова  Адміністрація Ленінського району Харківської міської ради ВІДРОДЖЕННЯ
28 Жорник  Андрій  Михайлович 13.02.72 Заступник директора з безпеки руху ТОВ «АВТО-ОВІ» ВІДРОДЖЕННЯ
29 Котковський Володимир Романович 15.12.72 Голова  Адміністрація Дзержинського району Харківської міської ради ВІДРОДЖЕННЯ
30 Новіков  Сергій Сергійович 05.04.77 Заступник голови адміністрації району з соціальних та гуманітарних питань Адміністрація Московського району Харківської міської ради ВІДРОДЖЕННЯ
31 Ганжа  Віталій Степанович 19.10.50 Керуючий  ОДО «Спецбуд - 3» ВІДРОДЖЕННЯ
32 Щиров Олександр Сергійович 22.05.84 Фізична особа - підприємець  Фізична особа - підприємець ВІДРОДЖЕННЯ
33 Пилаєва  Тетяна Вячеславівна 31.03.54 Начальник управління освіти  Адміністрація Комінтернівського району Харківської міської ради ВІДРОДЖЕННЯ
34 Чумаков  Володимир Миколайович 18.01.63 Директор Департамент  будівництва та шляхового господарства Харківської міської ради ВІДРОДЖЕННЯ
35 Золотарьов Володимир Михайлович 19.08.54 Генеральний директор ПАТ«Завод   «Південкабель»   ВІДРОДЖЕННЯ
36 Поздєєва  Тетяна Геннадіївна 02.08.52 Заступник директора КП «Жилкомсервіс» ВІДРОДЖЕННЯ
37 Ільєнко  В’ячеслав Михайлович 19.09.74 Голова Адміністрація Комінтернівського району Харківської міської ради ВІДРОДЖЕННЯ
38 Артикуленко Олексій Вікторович  21.09.80 Директор  Департамент контролю Харківської міської ради ВІДРОДЖЕННЯ
39 Чичина  Ольга  Андріївна 12.01.92 Аспірант, викладач кафедри міжнародних економічних відносин факультету міжнародних економічних відносин і туристичного бізнесу Харківський національний університет  ім. В.Н. Каразіна ВІДРОДЖЕННЯ
40 Богач  Олексій Анатолійович 12.03.82 Начальник  Управління з контролю обслуговування житлового фонду КП «Жилкомсервіс» ВІДРОДЖЕННЯ
41 Казанжиєва  Неллі  Василівна 23.11.66 Голова Адміністрація Київського району Харківської міської ради ВІДРОДЖЕННЯ
42 Гагарін  Віталій Вікторович  30.10.77 Директор Дитячо-юнацька спортивна школа «ХЗТД» фізкультурно-спортивного товариства «Україна» ВІДРОДЖЕННЯ
43 Гура  Валентина  Іванівна 31.03.68 Виконавчий директор  ОЖК «Левада» ВІДРОДЖЕННЯ
44 Аріх  Ігор Володимирович 08.07.69 Голова Наглядової Ради  ТОВ «Автоком» ВІДРОДЖЕННЯ
45 Попович  Іван Савелійович 12.02.55 Виконавчий директор  Державне підприємство «Харківський приладобудівний завод  ім. Т.Г.Шевченка» ВІДРОДЖЕННЯ
46 Василенко Олександр  Іванович 07.01.70 Голова правління Публічне акціонерне товариство «Завод   ім. Фрунзе» ВІДРОДЖЕННЯ
47 Половинко Сергій Анатолійович 15.07.73 Заступник директора ТОВ «ІСТЕЙТ ПРО» ВІДРОДЖЕННЯ
48 Навроцький Олексій Олексійович 31.08.84 Доцент  кафедри міжнародного права Харківський національний університет  ім. В.Н. Каразіна ВІДРОДЖЕННЯ
49 Дегтярьов  Микола  Іванович  17.04.49 Директор КП «Харківське міське бюро технічної інвентаризації» ВІДРОДЖЕННЯ
50 Вировець  Ігор  Іванович 26.09.39 Пенсіонер Пенсіонер ВІДРОДЖЕННЯ
51 Аббасов  Фазіль Севіндікович 07.09.59 Радник міського голови з економічних питань Харківська міська рада ВІДРОДЖЕННЯ
52 Андрєєва Світлана  Юріївна 21.06.79 Директор Ресторанно-готельний комплекс «Дружба» ВІДРОДЖЕННЯ
53 Кудінов  Андрій Сергійович 25.07.75 Директор ТОВ фірма «Діана» ВІДРОДЖЕННЯ
54 Товкун  Олег  Миколайович 09.02.75 Голова  Адміністрація Московського району Харківської міської ради ВІДРОДЖЕННЯ
55 Михайлов  Габріел  Миколайович 12.09.73 Директор  ТОВ «Telesens Ventures» ВІДРОДЖЕННЯ
56 Терехов  Ігор Олександрович 14.01.67 Заступник міського голови з питань розвитку та забезпечення життєдіяльності міста Харківська міська рада ВІДРОДЖЕННЯ
57 Бабицька Світлана Ігорівна 29.07.68 Департамент культури
Харківської міської ради
Директор ВІДРОДЖЕННЯ
САМОПОМІЧ
1 Сітенко Тарас Олександрович 21.06.73 Лікар ортопед-травматолог  ДУ «Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М.І.Ситенка АМН України» САМОПОМІЧ
2 Утєвський Сергій Юрійович 06.05.67 Професор кафедри зоології та екології тварин Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна САМОПОМІЧ
3 Коваленко Наталія Олександрівна 08.05.88 Заступник директора ТОВ «Райфайзенреєстр» САМОПОМІЧ
4 Горошко Олена Ігорівна 30.03.65 Завідувач кафедри міжкультурної комунікації та іноземної мови НТУ «Харківський політехнічний інститут» САМОПОМІЧ
5 Ворона Олена Василівна 10.05.79 Директор фінансового департаменту ТОВ «Агротрейд Експорт» САМОПОМІЧ
6 Мезенцева Марія Сергіївна 10.12.89 Тимчасово не працює Тимчасово не працює САМОПОМІЧ
7 Могила Сергій Віталійович 09.12.87 Заступник комерційного директора ТОВ «Полігон» САМОПОМІЧ
8 Мазняк Захар Олександрович 04.04.78 Доцент кафедри устаткування харчової та готельної індустрії ім. М.І. Бєляєва Харківський Державний Університет Харчування та Торгівлі САМОПОМІЧ
9 Ракич Іван Валерійович 14.05.77 Старший сержант, командир І відділення роти снайперів ВЧ ППВ 62 50 (92 ОМБР) САМОПОМІЧ
10 Бабешко Олексій Юрійович 27.04.78 Директор ТОВ «Серп і молот плюс» САМОПОМІЧ
11 Саєнко Андрій Анатолійович 06.11.77 Директор ТОВ «Компанія «А-РЕНТ» САМОПОМІЧ
12 Черняк Ігор Юрійович 04.06.87 Директор ТОВ «Рєстінг-плюс» САМОПОМІЧ
13 Лаговський Георгій Вікторович 17.11.73 Тимчасово не працює Тимчасово не працює САМОПОМІЧ
БПП – СОЛІДАРНІСТЬ
1 Давтян Олександр Саркісович 08.06.52 Фізична особа-підприємець Фізична особа-підприємець Давтян О.С. БПП – СОЛІДАРНІСТЬ
2 Куценко Сергій Анатолійович 19.01.65  Президент Товариство з обмеженою відповідальністю "Фіто-Лек" БПП – СОЛІДАРНІСТЬ
3 Полозков Володимир Дмитрович 06.06.45 Президент Командитне товариство "Концерн "Райский уголок" БПП – СОЛІДАРНІСТЬ
4 Цветкова Ірина Юріївна 18.07.66 Директор Товариство з обмеженою відповідальністю "МЕГАЛЕК" БПП – СОЛІДАРНІСТЬ
5 Косінов Станіслав Анатолійович 29.12.71 Начальник   Державна фінансова інспекція в Харківській області БПП – СОЛІДАРНІСТЬ
6 Світлична Юлія Олександрівна 06.06.84 Заступник голови Харківська областна державна адміністрація БПП – СОЛІДАРНІСТЬ
7 Романенко Ігор Іванович 27.04.73  Фізична особа-підприємець  Фізична особа-підприємець Романенко І.І. БПП – СОЛІДАРНІСТЬ
НАШ КРАЙ
1 Фельдман Олександр Олександрович 21.11.85 директор Міжнародний Благодійний Фонд «Фонд Олександра Фельдмана» НАШ КРАЙ
2 Овечкін Ігор Миколайович 06.04.58 Голова правління ПАТ “ХАТП №16327” НАШ КРАЙ
3 Колос Андрій Леонідович 05.09.76 Голова правління ПАТ “Концерн АВЕК та Ко” НАШ КРАЙ
4 Ларченко Віктор Миколайович 01.05.59 Радник голови правління АТ “Концерн АВЕК та Ко” НАШ КРАЙ
5 Худенко Олександр Вікторович 16.12.70 Директор ТОВ «Юридична фірма «Потенціал» НАШ КРАЙ
6 Резніченко Віталій Вікторович 08.05.81 Фінансовий директор ПАТ «Концерн АВЕК та Ко» НАШ КРАЙ
7 Наконечний Володимир Васильович 18.06.63 Начальник управління транспортної інфраструктури і зв’язку  Департамент економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації НАШ КРАЙ
Читайте также: