Фельдман: У Харкові йде нечесна гра

1008
Про порушення в ході передвиборної кампанії розповів народний депутат.

Сьогодні в Харкові проводився масове вкидання листівок чорного піару, спрямованого проти політичної сили «Наш край». Ситуацію прокоментував співголова партії, народний депутат України Олександр Фельдман.

«Ще до виборчої кампанії я звертався до всіх політичних сил із закликом провести кампанію чесно, цивілізовано, щоб харків'яни могли пишатися своїм містом, - сказав Олександр Фельдман.- Але сьогодні можу констатувати - ми повернулися на початок 90-тих, до беззаконня, образам, приниженням честі і гідності, чорної рекламної продукції, що ганьбить не тільки політичну силу, але й дітей, родичів кандидатів».

Народний депутат зазначив, що заяви за фактами чорного піару вже відправлені у відповідні органи.

За словами політика, в ході виборчої кампанії активно використовується копання в «брудному» білизну і залякування людей.

«Дані дії грають проти іміджу регіону», - підкреслив нардеп.

Олександр Фельдман заявив, що і завтра, в так званий «день тиші», очікуються агітаційні заходи з підкупом виборців від його імені.

Також народний депутат зазначив, що вже зібрані молодчики, які будуть ходити і залякувати виборців. За словами Олександра Фельдмана, до нього звертаються люди, які скаржаться на подібні дії і кажуть, що вони просто бояться йти на вибори.

«Дні перед виборами - дні бруду і провокацій, - зазначає Олександр Фельдман. - На стежку війни виходять ті, хто не впевнений у власних силах, хто звик до сумнівних технологіям і перемоги за будь-яку ціну. Війну не оголошують слабким. Я радий, що я підтримую «Наш край». Це сильна політична сила, і ми доведемо це на виборах».

Читайте также:

Loading...