Фельдман різко засудив показове розтин лева

3005
Народний депутат обурений майбутньою акцією.


Народний депутат України, засновник Фельдман Екопарк Олександр Фельдман різко засудив намір співробітників одного із зоопарків Данії показати школярам розчленовування лева. «Пізнавальний» захід, яким його вважають представники установи, планується провести під час шкільних канікул, 15 жовтня, в зоопарку міста Оденсе.

«Це дикість, це неприйнятно в цивілізованому суспільстві і ніколи не стане нормою», - сказав політик. Відзначимо, на сайті установи повідомляється, що ранніше лев був приспаний через збільшення популяції цього виду хижаків в зоопарку, а його тіло заморожено спеціально для проведення публічного розчленування. Працівники зоопарку заявляють, що охочі зможуть розглянути препарування лева в деталях: у процесі буде дано пояснення і продемонстровані внутрішні органи хижака.

Олександр Фельдман зазначив, що в першу чергу дітей треба вчити доброті й турботі про тварин. «Завжди можна знайти можливість врятувати тварину, яка для когось стала тягарем», - сказав він.

Також народний депутат запевнив, що Фельдман Екопарк з радістю прийме будь-яких тварин, які в силу обставин опинилися непотрібними господарям.

«На базі екопарку цілодобово діє служба порятунку диких і екзотичних тварин. Ми завжди готові забрати і виходити тварину, яка потребує допомоги», - сказав Олександр Фельдман.

Читайте также:

Loading...