Новий потяг зв'яже схід і захід України

987
Розглядається можливість запуску нового швидкісного поїзда від Харкова до Львова.

Міністерство інфраструктури України доручило Укрзалізниці опрацювати запуск нового нічного поїзда зі спальними вагонами Харків - Київ - Львів, час у дорозі якого складе 10-11 годин. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав радник міністра інфраструктури Олександр Кава.

«Враховуючи наявність спальних вагонів і локомотивів, розрахованих на 160 км/год, завдання цілком реальне і може бути реалізоване за кілька місяців. Це реальний крок, який може об'єднати захід і схід країни, надавши пасажирам можливість швидше пересуватися по країні», - підкреслив він.

За словами радника міністра, зараз на цьому напрямку нічні поїзди їдуть 19 - 21 год. Також пасажири мають можливість проїхати 1061 км між Львовом і Харковом на денних швидкісних поїздах "Інтерсіті+" з пересадкою на станціях Дарниця та Київ-Пасажирський.

«Переконаний, що пасажирам дуже сподобається можливість, виїхавши з Харкова о 21 годині, вже о 7 ранку прокинутися в комфортному купе і попити кави в затишній кав'ярні у Львові», - зазначив Олександр Кава.

Також він припустив, що потрібно буде додатково вивчити можливість продовження маршруту цього поїзда до Івано-Франківська. Тоді дорога від Харкова до Івано-Франківська займе всього лише 12 годин.

Читайте также:


Loading...