Демобілізованих знову будуть мобілізувати

1584
Верховна Рада України дозволила в особливий період мобілізувати раніше демобілізованих громадян.

На засіданні 14 травня було внесено зміни до статті 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію". Тепер в особливий період не діє норма про заборону мобілізації тих, хто був демобілізований за останні півроку.

Раніше ст. 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" передбачала відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації військовозобов'язаних з числа громадян, які вже проходили військову службу та були звільнені у запас. Відтепер це не буде стосуватися військовослужбовців, зарахованих на службу у військовому оперативному резерві першої черги.

Відповідно до закону, в особливий період на службу у військовому оперативному резерві першої черги в обов'язковому порядку зараховуються військовослужбовці, звільнені із строкової військової служби, військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, які за своїми професійно-психологічними характеристиками і станом здоров'я придатні до служби у військовому резерві та відповідають встановленим вимогам проходження служби у військовому резерві.

Читайте также:

Loading...