Випускні в Харкові будуть бюджетними

2144
Харківські учні попрощаються зі школою без салюту і концерту на площі.

 

Скромний, в колі знайомих, без особливої помпезності - таким обіцяє бути випускний бал у цьому році.

Процедура вручення атестатів відбуватиметься традиційно - в школі. А як організувати свято по закінченню школи, вирішують батьки і діти, каже директор Департаменту освіти і науки Харківської обладміністрації Анатолій Бабічев.

«Чого точно цього року не буде, так це концерту для випускників на площі Свободи. По-перше, це дуже великі фінанси. А по-друге, відмовилися від концерту з питань безпеки - щоб уникнути терактів», - повідомив «ГХ» Бабічев.

Фінансова криза наклала відбиток і на випускну моду. Купуючи наряд на торжество, дівчата вибирають те, що вони зможуть надіти ще не раз. Якщо ж шиють плаття на замовлення, то використовують ефектні, але недорогі тканини. Облягаючий ліф і повітряні спідниці з шифону - це зараз найдоступніший матеріал, - розповіла кореспонденту «ГХ» модельєр Наталія Романенко.

«Вартість сукні на замовлення з урахуванням матеріалу і пошиття - 2-2,6 тисячі гривень. До мене приходять після походу по салонах - там ціни захмарні», - каже Наталя.

У салонах і магазинах пропонують взяти сукню на прокат. Найпростіше обійдеться 150 гривень за вечір, розкішне - до кількох тисяч.

Орендувати автомобілі в цьому році не поспішають, зазначає підприємець Вадим Гребенніков. «На сьогодні замовили прокат тільки п'яти лімузинів. Оренда такого авто на годину коштує від 800 до 1200 гривень. Якщо врахувати, що в лімузині від 10 до 24 місць, то його прокат обійдеться в ту ж суму, що і замовити таксі», - розповів «ГХ» бізнесмен.

В авторській школі Бойко вже не перший рік випускники віддають гроші, які могли б витратити на торжество, в дитяче відділення кардіохірургії Інституту невідкладної хірургії. «Минулого роки учні пожертвували на порятунок юних сердець 150 тисяч гривень, цього вже зібрали 40 тисяч, але випускний у нас 3 липня, тому час ще є. А вечірка в нашій школі буде, тільки джинсова. Проблема модних костюмів і платтів в тому, що їх одягаєш один раз - і все. А джинси, як би дорого вони не коштували, це не разова покупка», - розповів директор авторської школи Бойко Олександр Макагон.

Фото: salon-cheremushki.ru


Loading...