Volvo XC90. Нова глава в історії бренду (ФОТО)

1070
Місткий, комфортний і надійний. Автомобіль Volvo XC90 вже у продажу.


У минулий уїк-енд в Харкові відбувся дебют модного суперсучасного кросовера Volvo XC90. Презентація довгоочікуваної новинки від однієї з головних шведських марок відбулася в автоцентрі компанії «АВТО ГРАФ М» на вулиці Котлова, 29.

Перша модель VOLVO XC90 з'явилася на ринку в 2002 році. За цей час високу якість машини автолюбителі встигли оцінити по заслугах.

Інтер'єр Volvo Cars може похвалитися великим сенсорним екраном на центральній консолі, який замінив звичний набір кнопок. Цікаво, що інтерфейс користувача включає засоби управління на рульовому колесі і сучасну систему управління голосовими командами.

Крім того, новий Volvo XC90 оснащений однією з кращих автомобільних аудіосистем. Унікальне рішення є спільною розробкою інженерів Volvo і провідної британської компанії на ринку аудіосистем Bowers&Wilkins. Вперше в автомобілі встановлений центральний динамік високих частот Bowers&Wilkins, завдяки чому салон наповнюється насиченим і об'ємним звучанням.

Силова установка моделі складається з дизельного двигуна D5 зі здвоєним турбонагнітачем потужністю 225 к.с. і обертовим моментом 470 Нм. Цей двигун володіє кращими в класі параметрами витрати палива: близько 6 л/100 км. Також Volvo XC90 може бути оснащений двигуном D4 (190 к.с., 400 Нм) з витратою палива всього близько 5л/100 км.

У лінійці автомобілів будуть представлені і два бензинових варіанти: модель T6 з турбонаддувом і компресором (потужність 320 к.с. і максимальний крутний момент 400 Нм) і Т5 потужністю в 254 к.с. і обертовим моментом 350 Нм.

Новий Volvo XC90 створений на базі нової модульної платформи SPA, завдяки чому зменшилася вага автомобіля, і змінилися його габарити.

Volvo XC90 обладнаний абсолютно новими сидіннями, завдяки яким звільнилося більше місця для пасажирів на другому і третьому рядах.

Volvo завжди вважався найбезпечнішим автомобілем, але цього разу інженери компанії перевершили самі себе. Новий XC90 оснащений системами попередження зісковзування з дороги і автоматичного гальмування при перетині смуги.

Крім того, XC90 - перший у світі автомобіль, обладнаний системою автоматичного гальмування, якщо водій повертає перед зустрічною машиною. Також новий Volvo XC90 оснащений передовими технологіями, що дозволяють здійснювати маневрування на тісній парковці. Технології підтримки водія IntelliSafe включають систему допомоги при парковці, яка дозволяє точно заїхати на місце заднім ходом, а також безпечно маневрувати при паралельній парковці. Передові рішення IntelliSafe в новому XC90 також включають систему виявлення транспортних засобів, що рухаються в поперечному напрямку, яка допомагає водієві при русі заднім ходом на парковці. Система попереджає про рухомі об'єкти на відстані до 30 метрів з обох боків, використовуючи звуковий сигнал і попередження на центральному екрані.

Творці Volvo XC90 називають цей автомобіль кращим співвідношенням ціни і якості. А бездоганний дизайн та інноваційні технології дозволяють говорити про новий Volvo XC90 як про одного з кращих автомобілів модельного ряду марки.

Вартість авто уточнюйте в автоцентрі компанії «АВТО ГРАФ М» на вулиці Котлова, 29, або за телефоном 717 17 лютого.

Сайт: agm.volvocarsdealer.com

Читайте также:

Loading...