Чарівні полотна можуть з'явитися в Харкові (ФОТО)

1797
«ГХ» дізнався, про що мріють харківські художники.

Незвичайні фантазії харківської художниці Надії Морозової поглинули харків'ян. У галереї «Бузок» автор презентувала вже третю персональну виставку під назвою «Малює не фарба, а душею». Всього на ній представленого 40 робіт.

Як розповідає художниця, всі її картини - це цілі цикли спогадів. Одне з них - квітуча галявина в Карпатах. Саме цей спогад послужило сюжетом картини «Поляна щастя».

«Була у відрядженні в Карпатах, там побачила пейзаж, як відцвітають нарциси і починають цвісти польові маки. Цю момент я і відобразила на полотні», - розповіла «ГХ» автор картин Надія Морозова.

Ще однією особливою роботою автор називає картину «Руни».

«Спочатку хотіла назвати її« Царські врата ». Дуже вразили вони, коли була в Києво-Печерській лаврі. На моєму полотні є святі, які зображені як на вітражі і руни, які символізують поєднання двох історичних часів - нинішній час і 16-17 століття», - пояснює «ГХ» художниця.

Всі свої картини художниця любить як рідних дітей - однаково і з трепетом. Розповідає, що її творчість син став розділяти не відразу. Перша картина, яка дійсно йому сподобалася, стала - «Полум'я любові».

На сьогоднішній день на рахунку у художниці 109 картин. За її словами, вона мріє навчитися малювати історичні портрети. «Знаєте, такі - красиві люди в історичних костюмах», - підкреслила Надія.

Крім цього, художниця хоче, щоб глядачі, які дивляться її шедеври зцілялися, знаходили любов і щастя.

Фото: Г0род Х

Більше робіт дивіться тут.

Читайте также:

Loading...