Чи повернеться легенда до Харкова

1934
Культовий заклад отримав шанс на відродження?

Найстаріший кінотеатр Харкова, в якому показували арт-хаусні, авторські фільми і проводили міжнародні фестивалі, знаходиться на межі зникнення. За більш ніж столітню історію існування «Боммер» змінило багато назв, але жодного разу не припиняв працювати - фільми тут крутили навіть під час війни. Зараз підлеглий обласній владі сінема-центр близько півроку закритий на амбарний замок через відсутність електрики.

«Обленерго відключило нам світло за несплату. Враховуючи те, що будівля опалюється від електрики, борг не такий і великий - близько 30 000 гривень. Раніше кінотеатр сам оплачував комунальні послуги, але зараз такої суми у нас немає », - поділилися в" Боммері ".

Журналісти «ГХ» звернулися до обласної влади з проханням пояснити, на якому світі знаходиться перший і єдиний комунальний кінотеатр у регіоні. З облради до редакції прийшла відписка.

«Повідомляємо, що Харківської обласна рада не володіє і не зобов'язаний володіти інформацією стосовно КП Харківської обласної ради« Кінотеатр Боммер », - відповів керуючий справами виконавчого апарату Харківської облради Сергій Клименко.

Колектив кінотеатру обурений. За їхніми словами, керівництво неодноразово зверталося за допомогою до обласної влади, проте ніякої реакції звідти не послідувало.

«Нам самим цікаво, чому влада не реагує на проблеми першого і єдиного комунального кінотеатру в регіоні. Нам незрозуміло, чому у Харківської облради немає відповіді та інформації про роботу кінотеатру, який є обласним комунальним підприємством. Ми неодноразово зверталися до облради, департамент культури і туризму ХОДА з про

Читайте также:


Loading...