У частині Харкова оголошено карантин

924
Небезпечне захворювання продовжує поширюватися по місту.


У домашньої кішки ветеринари виявили сказ. Про це розповіла заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан.

За її словами, небезпечне захворювання виявили у тварини, що мешкав в одному з будинків приватного сектора в Московському районі.

«Кішка поводилася неагресивно, нікого не покусала, що не подряпала. Вона померла за один день, господарі віднесли її до ветеринара, там тварина обстежили і виявили сказ», - розповіла віце-мер.

Ще трьох кішок, які проживають у цьому ж будинку, вже прищепили. Сім'я, в будинку якої мешкали тварини, проходить профілактичні лікування.

Як зазначила Світлана Горбунова-Рубан, в частині Московського та Фрунзенського районів міста оголошено карантин. Ветеринари обходять приватні будинки, розташовані по вулицях Якіра, Котовського, Академіка Павлова, Лесі Українки та Московському проспекту, які потрапили в карантинну зону, і пропонують прищепити вихованців.

Також віце-мер закликала харків'ян стежити за здоров'ям своїх домашніх тварин і вчасно робити їм необхідні щеплення.

Нагадаємо, в серпні в Московському районі Харкова вже оголошували карантин через спалах сказу. Тоді ветеринари та санітарні лікарі вели спостереження за районом протягом двох місяців.

Читайте также:


Loading...