Студенти без прописки заплатять за проїзд у два рази дорожче (ФОТО)

1524
«ГХ» дізнався, кому буде надано пільговий проїзд у підземці.

Черговий ажіотаж виник в Харкові навколо студентських проїзних у метро. Як повідомив на своїй сторінці в соцмережі президент асоціації студентського самоврядування Микита Андрєєв, у студентів знову відбирають пільги на метро.

«Не минуло й року, а ситуація повторюється. Знову під час канікул, знову тихо, знову як завжди. Харківська міськрада вирішив, що студентам, які не прописані в Харкові, пільги на метро не потрібні», - пише хлопець.

У своєму пості він посилається на документ, який розіслав у виші Харківський метрополітен. КП просить керівництво ВНЗ надати оновлені списки студентів, яким має надаватися пільговий проїзд у метро. Мовляв, з 1 вересня пільги матимуть виключно члени територіальної громади Харкова (ті, у кого є харківська реєстрація, - ред.)

У міській раді ситуацію коментують неохоче.

«Думаю, це неправда. Не варто роздувати паніку на рівному місці», - заявив заступник мера з питань інфраструктури міста Євген Водовозов.

Питання пільгового проїзду в метро прокоментували «ГХ» в одному з ВНЗ Харкова.

«Йдеться про те, що міськрада виділяє гроші на пільговий проїзд тільки для тих студентів, які зареєстровані в межах міста. Іншим хлопцям, у тому числі студентам вишів, які розташовані за межею Харкова, пільгу на проїзд повинна покривати обласна адміністрація. В крайньому випадку, про це йшлося на зборах ректорів, яке стосувалося транспорту», - пояснив «ГХ» керівник навчального закладу.

У Харківській облдержадміністрації повідомили: гроші на компенсацію пільгового проїзду студентів у метро виділили. Але не для всіх.

«Пільгу дали декільком ПТУ і двом вузам - зооветеринарній академії та аграрному університету, які розташовані за містом. Що стосується студентів, які живуть в орендованих квартирах і вчаться у ВНЗ на території міста, виходить, вони будуть їздити за повну вартість, якщо місто не надасть їм пільгу. До ХОДА їх пільговий проїзд не має відношення, адже вони навчаються в вишах міста», - пояснив директор департаменту науки і освіти ХОДА Анатолій Бабічев.

Читайте также:


Loading...