Стало відомо, коли в Харкові не буде пробок

1579
Проїзд в центрі міста скоро відкриють.

Як повідомили в Харківській міській раді, перший етап реконструкції трамвайних колій у центрі Харкові, на ділянці від пл. Конституції до пл. Павлівської, закінчиться до 20 жовтня.

 «Процес йде практично без збоїв, на ділянках вже почали укладати рейки. До кінця жовтня роботи на цій ділянці будуть завершені, і по нових шляхах поїдуть трамваї. Також з 15 вересня розпочнеться капітальний ремонт шляхів на вул. Жовтневої революції. На капремонт шляхів, переїздів цього року планувалося направити близько 200 млн грн. Це безпрецедентні обсяги для трамваїв. Ми заздалегідь проектуємо десятки ділянок, щоб визначити пріоритети і якомога менше закривати трамвайний рух», - розповів заступник мера з питань інфраструктури міста Євген Водовозов.

За його словами, наступного року почнуться роботи з реконструкції трамвайних колій на самій площі Павлівської, планується продовжити ремонт колії на пр. Московському, закінчити роботи на перетині вул. Героїв Праці та вул. Академіка Павлова.

Водовозов зазначив, що Харків - єдине місто в Україні, де застосовується недешева, але надійна польська технологія перекладки рейок.

Читайте также:

Loading...