Проїзд в метро подорожчає найближчим часом

968
Через місяць вартість проїзду може зрости на гривню.

 

Харківський метрополітен просить підвищити ціну на проїзд у підземці. 15 травня міська влада оприлюднила проект рішення виконкому міськради «Про встановлення тарифу на послугу з перевезення пасажирів метрополітеном».

Прохання економічно обґрунтували: останній раз вартість проїзду підвищувалася в 2013 році. З того часу складові собівартості послуги значно зросли.

«Збільшився рівень мінімальної зарплати, зросли тарифи на електроенергію, ціни на моторний бензин, дизельне паливо, ціни на матеріал для проведення ремонтів і техобслуговування - все підвищилося майже в два рази, - пояснюють в метрополітені. - Знос вагонів становить більше 90%, ескалатори, вентиляція - все це треба підтримувати в належному стані, а зараз ми працюємо собі у збиток».

На підприємстві нарікають: в минулому році збитки склали майже мільйон гривень, тому настав час переглянути тариф. За новими розрахунками він повинен становити як мінімум 4 гривні.

У мерії кажуть: якщо навіть підвищений тариф затвердять, це відбудеться не завтра.

«Зараз проект всього лише винесли на обговорення - ще місяць харків'яни можуть вносити свої пропозиції за телефоном та електронною поштою. Потім на засіданні виконкому його розглянуть. І тільки коли виконком ухвалить, а мер підпише рішення - цей проект набуде чинності», - пояснили в міськраді.

Зауваження та пропозиції до проекту рішення про підвищення тарифу на проїзд у метро приймають до 15 червня в письмовому вигляді за адресою: м. Харків-61003, пл. Конституції, 7, кім. 61. Або за телефоном 731-51-44.

Читайте также:


Loading...