По Харкову пронеслася стихія. Кому не пощастило (ФОТО, ВІДЕО)

3676
Три дні проливних дощів зробили свою справу - місто «попливло».

Небесна канцелярія не на жарт перелякала харків'ян. Правда, під зливами, грозами і поривчастим сильним вітром опинилося не все місто - Першу столицю заливало частково.

Найбільше дісталося 19 червня центру міста в районі площі Рози Люксембург, Олексіївці, Баварії, Холодній горі і пр. Гагаріна. Інтернет-користувачі поділилися фотографіями самої стихії та наслідків, які вона наворотила. А зображеннями блискавок різних габаритів і форми рясніють всі соцмережі. Приміром, такою її бачили на Холодній горі. 

А такою - на Олексіївці. 

За словами городян, під час сильного дощу пройти по вулицях було просто неможливо.

«А де стоки? Щоразу, коли злива, намотуєш кілометри в пошуках місця, де можна перейти дорогу. З собою потрібно не парасольку носити, а компактний надувний човен. Єдиний сток, який я побачила, зливав воду на проїжджу частину, а не навпаки», - обурюється харків'янка, що надала фото-доказ «річок» посеред міста. 

В районі проспекту Гагаріна сильний вітер поламав дерева.

Цікаво, що негода накрила не все місто город. Мешканці центру і деяких районів Салтівки розповідають, що стихія пройшла повз них, а дощик був хоч і сильний, але короткий.

Як розповів «ГХ» помічник начальника ГУ ДСНС в Харківській області Ігор Лупандін, місто хоч і заливало, але до трагедій не дійшло - в ці дні ніхто не викликав їх для порятунку від повеней.

А ось синоптики не тішать. Кажуть, ховати парасольки городянам поки зарано.

Читайте также:

Loading...