Пасажирам поїздів видають бомж-комплекти

635
Працівники підприємства виправдовують ситуацію кризою.


Інформпростір сколихнув скандал, пов'язаний з ДП «Укрзалізниця». Пасажири обурилися тим, що постільна білизна, яке видають у вагонах, часто буває брудним.

«Я одного разу їхала до Львова, і постільну білизну, яка мені видав провідник, виявилося явно несвіжим, та до того ж в якихось плямах», - обурюється харків'янка Лідія.

Як пояснили в «Укрзалізниці», вони змушені видавати пасажирам несвіже білизну через «нестабільної економічної ситуації» в країні.

«Наголошуємо, що у зв'язку з нестабільною економічною ситуацією в 2014 році Львівська залізниця недоотримала запланованих поставок постільної білизни», - йдеться в повідомленні підприємства.

У «Укрзалізниці» також пообіцяли, що попередять працівників, відповідальних за якість підготовки постільної білизни, про неприпустимість подібних випадків.

А керівник підприємства Олександр Завгородній закликав пасажирів поїздів скаржитися на недобросовісних провідників, у випадку якщо ті видають пасажирам несвіже постільна білизна.

Більше того - він навіть запропонував приносити йому білизну, якщо в чистоті постільного комплекту виникли сумніви.

«Якщо є випадки, ми готові їх розглядати. Приносьте хоч до мене в кабінет, будемо разом нюхати і вирішувати, брудну білизну чи ні », - цитує слова Завгороднього прес-служба відомства.

До слова, в 2015 році ДП «Укрзалізниця» планувала оновити постільну білизну і м'який знімний інвентар пасажирських вагонів. На ці цілі збиралися витратити 96,2 тис. грн.

Читайте также:


Loading...