Оригінальні вимоги висувають до претендентів роботи в Харкові (інфографіка)

1598
Восени найбільше вакансій.

Найлегше знайти роботу - восени. Про це розповідають фахівці. За даними аналітиків одного з інтернет-порталів, найбільше вакансій по Харкову було у вересні - 7 322 пропозиції і ще 1 973 резюме від претендентів роботи. А ось у жовтні їх кількість трохи скоротилося - 7245 вакансій і 1918 резюме. Фахівці відзначають, що за період червень-жовтень кількість оголошень збільшилася на 44% порівняно з минулим роком.

«За червень-жовтень 2015 року в середньому на сервісі по Харківській області розміщують 6500 вакансій щомісяця, тоді як резюме - близько 1 700. Кількість оголошень зростає з настанням осені. Наприклад, у червні опублікували 7946 оголошень, а в жовтні - на 15% більше. Найчастіше це через наплив студентів, які шукають підробіток», - пояснюють аналітики.

Як розповідають фахівці, більше роботодавці шукають співробітників торговельної індустрії - 1 714 вакансій. Також серед популярних - «будівництво» (1031 вакансій) і «виробництво та енергетика» (742 вакансії). Найменшим попитом у роботодавців користуються категорії «Туризм/відпочинок/розваги» (68 вакансій) і «Культура/мистецтво» (59 вакансій).

Варто відзначити, що найбільша кількість резюме розмістили в категоріях «Будівництво» (585 резюме) і «Транспорт і логістика» (522 резюме). Найчастіше користувачі ресурсу шукають оголошення по таким ключовим словам: продавець, секретар, водій, бухгалтер, медсестра, прибиральниця.

Крім цього, за словами аналітиків, зустрічаються і незвичайні вакансії. Наприклад, «У велику компанію для роботи потрібен співробітник з досвідом гри у футбол. У першу чергу - робота і великий плюс до неї - це футбол. Роботі навчу сам». Крім уміння поводитися з м'ячем, потрібно буде працювати з рекламою, документацією, укладати угоди і контракти. Заробляти такий офісний футболіст зможе до 6000 гривень.

Найбільш високооплачувану роботу пропонують фірми-посередники, які надають її за кордоном (зарплата, згідно з оголошенням, може становити до $ 9000). Іноземці в основному цікавлять працівники сфери обслуговування - водії, покоївки і будівельники.

Читайте также:


Loading...