Полювання на автохамов почали в Харкові (ФОТО)

1738
На боротьбу з порушниками правил паркування виходять співробітники Державтоінспекції.


У Харкові деякі недобросовісні водії продовжують ігнорувати ПДР і раніше порушують правила паркування. Так, 27 травня користувачі соцмереж виклали в окремий паблік такого порушника, який припаркувався на вул. Космічній.

Ще одного автохама харків'яни виявили на вул. Познанської.

Цього ж дня, 27 травня, представники Державтоінспекції вийшли в профілактичний рейд на вулиці Харкова, щоб виявити водіїв, які порушили правила зупинки і стоянки.

«Останнім часом небайдужі громадяни все частіше акцентують увагу на проблемі паркування транспортних засобів у Харкові, - повідомив начальник відділу Управління ДАІ ГУ МВС України в Харківській області Олег Никоненко. - Щоб дисциплінувати наших водіїв в частині виконання вимог Правил дорожнього руху, ми вирішили провести спільний профілактичний рейд. Такі профілактичні заходи ми плануємо проводити і надалі. Сподіваюся, що нам вдасться навести порядок на вулично-дорожній мережі нашого міста».

В ході профілактичного рейду на водіїв, які грубо порушили правила зупинки і стоянки, працівники ДАІ складали адміністративні протоколи. Тільки за годину роботи один екіпаж ДПС ДАІ склав три адміністративні протоколи на водіїв транспортних засобів, які порушили правила зупинки і стоянки. Також інспектори попереджали водіїв про необхідність подальшого неухильного дотримання вимог ПДР.

Нагадаємо, у Харкові з'являється все більше автомобілістів, які порушують правила паркування.

Фото: dai-kharkov.gov.ua

Читайте также:


Loading...