Харківським автолюбителям полегшили життя

1568
Скасували зайву довідку.

Слідом за співробітниками ДАІ чи скасували «довідку-рахунок». Про це заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. За його словами, це був один з головних документів-годувальників в ДАІ.

«Сьогодні, нарешті, склалися всі умови. Ліквідовано ДАІ, МРЕВ - створені Сервісні центри МВС, змінені процедури - підготовлена купа підзаконних нормативних змін. І ось сьогодні вніс Постанова на Кабінет Міністрів і був активно підтриманий: використання довідок-рахунків при оформленні автомобілів скасовано», - підкреслив Аваков.

Тепер при оформленні автомобіля продавцю і покупцю достатньо підписати договір купівлі-продажу в будь-якому сервісному центрі України у присутності адміністратора, який засвідчить особистості учасників угоди на підставі їх документів. Дана послуга - безкоштовно.
Раніше ж, без цієї довідки ДАІ автомобіль не реєструвала.

«Чоловічок дивився документи, що засвідчують особистості продавця і покупця, і давав про це заповітну довідку на номерному бланку встановленого зразка та виготовленого на державному поліграфкомбінаті. Приватний чоловічок продавав номерну державну довідку-рахунок за ринковою ціною, не зазначеної в жодному нормативному документі. Але без цього документа автомобіль не реєстрували в ДАІ», - зазначив правоохоронець.

З сьогоднішнього дня для реєстрації автомобіля на нового власника достатньо:

Підписати договір купівлі-продажу (дарування) продавцем і покупцем особисто в будь-якому Сервісному Центрі МВС України у присутності адміністратора Центру за пред'явленням документа, що посвідчує особу. Вартість послуги - тільки обов'язкові платежі, встановлені законом.

Нотаріально засвідчити договір купівлі-продажу та надати його в будь Сервісний Центр України. Оплата обов'язкових платежів плюс послуги нотаріуса.

Для покупців нових автомобілів у салонах достатньо надати в Сервісний Центр договір, посвідчений печаткою продавця і свої документи. Оплата обов'язкових платежів, встановлених законом.

Читайте также:

Loading...