На що холоди штовхають харків'ян (ФОТО)

2117
Городяни масово рятуються від похолодання.


З приходом жовтня в Харкові різко похолодало. Поки опалення включили тільки в школах, дитячих садах і лікарнях: в квартирах і будинках харків'ян батареї стануть теплими лише наступного тижня.

Напередодні опалювального сезону городяни винаходять різні способи утеплення.

«Мене відразу тягне замісити побільше тесту, напекти пирогів з різною начинкою. Поки суть та діло, духовочку гріється, пироги печуться, чайничок на плиті кипить, будинки і тепло і затишно», - каже Ольга.

«Сплю як бояриня Морозова в смутні часи на випадок втечі: у всьому гардеробі, який знайшовся в шафах, - розповідає Яна. - У мене є спеціальний комплект одягу на цей випадок: дуже тепла піжама і мохерові шкарпетки. А вдома ходжу в хутряній жилетці, теплих капцях і брюках. Це мій звичайний комплект домашнього одягу, в якому я ходжу по квартирі з жовтня по березень».

«А я калорифером гріюся, - зітхає Оксана. - Вожу його весь день за собою на дроті, як вихованця: то в кухню, то в кімнату, то у ванну. Звичайно, рахунок з електроенергію прийде значний, але це краще, ніж хворіти. Ні в кого немає зайвого обігрівача? Буду дуже вдячна».

Живу на першому поверсі, і холод з вулиці і підвалу йде через щілини в підлозі, - каже Антон. - Опалювати марно, ніякої електроенергії не напасешся. Гріюся котом. Сплю в одязі, як полярник. Перед сном лежу і уявляю, що я на природі в наметі. А вранці прокидаюся немає від будильника, а від холоду».

«А мені навпаки подобається, що вдома не жарко, - посміхається Інна. - У мене цілими днями вікна відкриті. Та й потім, одягнутися тепліше завжди можна. А якщо все-таки почну мерзнути, буду грітися емоціями. Коли є що згадати, не холодно. Не дарма ж я влітку на сонці валялася і в морі плавала: виключно для того, щоб б зиму пережити».

Втім, не секрет, що люди по-різному сприймають холод. Хтось досі ходить у футболці та шортах, а хто навіть на вулиці в плед кутається.


Фото: соцмережі

Читайте также:

Loading...