Харківська міліція терпить метаморфози

1930
Як змінюються правоохоронці.

За інформацією начальника Харківського міського управління міліції Андрія Крищенка, правоохоронці завдали потужного удару по торгівлі контрабандними російськими сигаретами в Харкові.
«Провели ряд обшуків на Центральному ринку, Кінному ринку і в районі метро Героїв праці. За приблизними підрахунками вилучено не менше 20000 пачок. Було сильну протидію з боку господарів (нікому не хочеться втрачати під 250 тис. Грн.), Торговок, охорони ринків », - розповів Крищенко.
За його словами, боротися з опором допомогли загони спецпризначення. Глава харківської міліції пообіцяв продовжити боротьбу з контрабандним товаром і в складі Національної поліції.

Тим часом, харківські жартівники викладають в соцмережі фотографії метаморфоз, які відбуваються з міліцією. Напередодні на багатьох будівлях, де розташовуються міліцейські управління, з вивіски "міліція" зняли перші дві букви. Мабуть, надалі вони будуть замінені на інші. Нагадаємо, з 7 листопада вона була розформована і перейменована в поліцію.
Як розповів «ГХ» власне джерело в правоохоронних органах, протягом трьох місяців колишні міліціонери будуть працювати в якості «виконуючих обов'язки», а потім пройдуть переатестацію. Ті, хто не складе іспит, буде звільнений з лав поліції.

Читайте также:


Loading...