Харківщина знову прославилася дорогами

1786
Траса «Р-07» увійшла в «десятку» найгірших доріг України.

У рейтинг "ТОП-10" найгірших доріг країни (від Укравтодору) потрапила одна траса Харківського регіону. Дорогу «Чугуїв - Мілове» востаннє капітально ремонтували 61 рік тому. За останні рік-півтора, коли в напрямку Луганська стали активно їздити не тільки машини, а й військова техніка, траса виявилася повністю зруйнованою.

Сама траса починається в Чугуєві, проходить через Шевченкове, Куп'янськ, Сватове, Старобільськ, Біловодськ, закінчується в селищі Мілове Луганської області й далі йде територією Росії. Загальна протяжність 289,7 км, з яких 264,4 км покрито ямами.

На дорогах Украины технологии закатывают в асфальт

За словами заступника голови Харківської облдержадміністрації Євгена Шахненка, дорога визнана аварійною. На її відновлення необхідно 614 млн гривень. В уряді називають цю трасу - стратегічно важливою і обіцяють, що вона стане одним з перших проектів, який буде включений в програму відновлення східної частини України, але при цьому грошей на ремонт поки немає.

«Таких грошей у держави немає, але є кошти на частковий ремонт», - заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

За підрахунками місцевої влади, зазначив Яценюк, на частковий ремонт потрібно 90 мільйонів гривень.

«Підхід такий - половина ваших, половина наших», - підкреслив він.

При цьому харківські шляховики повинні привести трасу в порядок до настання зими.

За словами віце-губернатора Шахненка, на ремонт доріг з обласного бюджету цього року планують витратити понад 12 мільйонів гривень. За ці гроші буде зроблений капітальний і поточний ремонту вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах регіону.

«Вже укладено договір з підрядниками на капітальний ремонт проспекту 40 років Перемоги у м Первомайський на ділянках: міськвиконком - проспект Революції (6 мікрорайон) та проспекту Революції від будівлі №7 до проспекту 40 років Перемоги. Загальна вартість договорів - 1 млн 683 тис. грн. Також укладено договори на поточний ремонт доріг по вул. Попруденко, вул. Куйбишева, вул. Тельмана, вул. Осипенко, вул. Завірюхи в смт. Сахновщина, загальною вартістю 476 тис. грн. » - підкреслив Євген Шахненко.

Нагадаємо, що вже закінчено ремонт місцевих доріг: Сахновщина - Дубові Гряди, Красноград - Письмаківка - Рунівщина, Кам'яна Яруга - Веденка - Тернова, Водяне - Різуненкове. А також виконані роботи на дорогах державного значення: Київ - Харків - Довжанський (у тому числі по м. Ізюм), Мерефа - Лозова - Павлоград, Харків - Сімферополь - Алушта - Ялта, Коломак - Шелестово - Колонтаєв, Харків - Вовчанськ - КПП «Чугунівка», Чугуїв - Печеніги - Великий Бурлук.

Читайте также:


Loading...