Харків'янка шокувала світ своєю зовнішністю (ФОТО)

4522
Дама перемогла в конкурсі краси для заміжніх.

Харків'янка Олена Манякова довела всій планеті, що у нашому місті живуть найкрасивіші жінки. У свої 40 років вона взяла головну корону конкурсу краси серед заміжніх дам «Місіс Планета-2015», який відбувся в Болгарії 20 червня.

Цього року, крім кількох українок, у конкурсі взяли участь красуні з Австралії, Сінгапуру, Латвії, Малайзії, Росії, Нігерії, Польщі, Болгарії, Південної Африки.

При оцінюванні учасниць члени журі звертали увагу не тільки на зовнішні дані, але й особисті досягнення, а так само благодійну діяльність.

Манякова вже 20 років щасливо живе у шлюбі і разом з чоловіком виховує 11-річну дочку. Має два дипломи за спеціальностями кондитер і менеджер з персоналу. Сімейство Манякових захоплюється подорожами, дайвінгом, парашутним спортом і допомагає місцевій школі з технічним освітнім оснащенням.

До слова, тільки за останні півтора року харків'янки вже не одного разу посідали призові місця на світових подіумах. У травні 2014 10-річна Анастасія Топорин перемогла в конкурсі краси і таланту «Little Miss World & Little Mister World 2014», в серпні того ж року 8-річна Рената Корецька взяла головну корону на змаганнях красунь «Маленька королева світу». У січні 2015 майбутня прокурор, 20-річна Діана Гаркуша завоювала третє місце у конкурсі «Міс Всесвіт». А в травні відразу п'ять юних харків'янок віком від 10 до 15 років зайняли різні призові місця в різних вікових категоріях на міжнародному конкурсі краси і таланту «Little Miss World 2015» і «Photomodel of the World 2015».

Читайте также:

Loading...