Харків'ян позбавили соцвиплат (ФОТО)

734
Виплати допомоги по народженню дитини можуть скасувати.

Уряд вирішив перекроїти держбюджет на 2016 рік. Як розповів колишній народний депутат Андрій Павловський, Міністерство фінансів України пропонує заморозити соціальні стандарти на рівні вересня 2015 року. А також скасувати пенсії всім робочим пенсіонерам і перестати виплачувати допомогу по народженню дитини.

Від таких можливих нововведень харків'яни не в захваті. Мовляв, щоб отримати цю допомогу і так доводиться пристойно побігати, але це хоч якісь гроші.

"Якщо люди можуть обійтися без цієї допомоги від держави - це добре. А я дитини виховую без чоловіка. Це хоч якась копієчка. Влаштуватися на постійну роботу кудись проблематично. Підробляю на дому наскільки це можливо", - пояснює "ГХ" Лілія.

"У мене пологи пройшли не сильно гладко. Лежу в реанімації разом з дитиною, а мені дзвонять і кажуть, ми завтра їдемо перевіряти до вас додому на які потреби ви витратили ці гроші. І в лікарню до мене приїжджали і додому - облічували по кожній копійці. Краще б напевно і не отримувала, мукали довго ", - розповіла "ГХ" молода мама Катерина.

Читайте также:


Loading...