Харків'ян позбавлять від небезпечної хвороби

1371
Стартувала вакцинація проти поліомієліту.

В Україні стартує перший тур додаткової імунізації проти поліомієліту. Про це оголосили під час розширеної селекторної наради Міністерства охорони здоров'я України з керівниками регіональних управлінь охорони здоров'я. Дана додаткова імунізація починається у відповідь на спалах поліомієліту, який був зафіксований у країні.

За даними МОЗ, на сьогоднішній день в регіони розвезено 1,1 мільйон доз ІПВ і 2,2 мільйона доз ОПВ. Ці вакцини розподіляються серед закладів охорони здоров'я, де проводитиметься додаткова імунізація. При цьому, вакцинація дітей проти поліомієліту буде безкоштовною.

Нагадаємо, що на початку поточного місяця Харківщина отримала близько 200 000 доз вакцин від поліомієліту. Як повідомили в департаменті охорони здоров'я ХОДА, 33 200 доз ін'єкційної вакцини IMOVAX_POLIO 10F_10D_VVM XFAE INT отримано відповідно до розподілу Міністерства охорони здоров'я України. Ще 154 500 доз оральної вакцини для профілактики поліомієліту області дісталося в якості гуманітарної допомоги від представництва Дитячого Фонду ООН в Україні.

«Крім того, в області ще є залишок вакцини «Пентаксим» - 172 дози, і 3 дози вакцини «Инфанрикс+ІПВ». Тому сьогодні ми можемо проводити вакцинацію в повному обсязі», - зазначив директор департаменту охорони здоров'я ХОДА Олександр Галацан.

Читайте также:

загрузка...
_

_

_

_