Де в Харкові найкраще навчають української

1009
П'ять харківських шкіл потрапили в ТОП-100 за підсумками ЗНО з української мови.


Український центр оцінювання якості освіти опублікував рейтинг шкіл за результатами ЗНО з української мови та літератури.

Всього в рейтингу - 7264 школи. У список ста кращих шкіл потрапили і п'ять харківських. Зокрема, на 42 місці рейтингу - Харківська гімназія №46 ім. Ломоносова, на 54 місці - Харківська спеціалізована школа №156, на 67-му - обласна спеціалізована школа-інтернат «Обдарованість» (Харків), на 85-му - Харківський фізико-математичний ліцей №27, на 94-му - Харківська гімназія № 6 «Маріїнська гімназія».

Як зазначив директор центру Ігор Лікарчук, в 2015 році масове ЗНО проходило восьмий раз. «За результатами попередніх семи оцінок УЦОЯО жодного разу жоден рейтинг не складав, оскільки для цього не було достатньої кількості даних. Тільки цього року, після того як провели оцінювання всіх випускників шкіл з української мови та літератури, ми спробували такий рейтинг скласти, і тільки з одного предмета. Рейтингу по решті не буде», - зазначив Лікарчук.

Також Український центр оцінювання якості освіти склав список шкіл, в яких тести ЗНО з української мови та літератури не здали понад 10 учнів. У цьому списку 237 шкіл, серед яких з Харківської області тільки одна - Харківська вечірня школа №5. Цього року в школі було 54 випускника, 11 з яких не здали тести.

Всього ж на Харківщині тести з української мови та літератури не здали 1500 осіб - 8% всіх учнів, які проходили ЗНО.

За словами директора Харківського центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко, це свідчить про вкрай низьку ступеня підготовки учнів.

«1500 осіб показали незадовільні знання. Це рівень, на основі якого будувати вищу освіту нереально. Якщо вони захочуть перездати тест з української мови, у них є рік на перепідготовку», - зазначив Сидоренко.

Читайте также:


Loading...