День молоді в Харкові святкуватимуть чотири дні

2282
Заходи, присвячені Дню молоді, відбудуться в ЦПКіВ ім. Горького.


Так, на 26 червня заплановані ляльковий спектакль і інтерактивна шоу-програма творчої студії «PinGwin». Увечері на головній сцені ЦПКіВ відбудеться концерт за участю популярних харківських рок- і поп-колективів. Веселити присутніх будуть учасники «Ліги сміху» і команда КВК «Улюблене місто». А в Ретро-зоні відбудеться фестиваль бугі-вугі.

У суботу, 27 червня, у парку відбудеться майстер-клас з зумба-фітнесу, заняття з бушидо і йоги. У Французькій зоні виступить учасниця cover-band UNIVER Марія Мурашкова. Наймолодших відвідувачів парку чекає іллюзіонное шоу Мага Грандіс та майстер-клас з ляльки-мотанки.

У неділю, 28 червня, на головній сцені парку покаже виставу школа танців «All Stars». Також в цей день тут відбудуться майстер-класи з сальси, а у Французькому парку заплановано виступ оркестру духових інструментів.

У понеділок, 29 червня, в Ретро-парку відбудеться заняття з середньовічних танців, а у Французькій зоні глядачі зможуть послухати соло на скрипці. Для дітей цього дня виступить Маг Грандіс.

З більш детальною програмою святкових заходів можна ознайомитися тут.

Фото: ivona.bigmir.net

Читайте также:


Loading...