Що готує харків'янам майбутня зима

9637
Погода обіцяє порадувати городян.

Комфортна осінь цілком може перейти в теплу зиму. За інформацією Харківського гідрометеоцентру, температурних рекордом зафіксовано не було, проте осінні місяці видалися настільки сприятливими, що досі продовжують радувати городян теплою погодкою.

«У вересні середньомісячна температура склала 18,7 градусів при нормі 14 С°, але до листопада погода вирівнялася і наблизилася до показників норми. Наразі середньодобова температура вище норми на 1-3 градуси (при нормі 4-6 С°) », - розповіла завідувачка сектору метеорологічних прогнозів Харківського регіонального гідрометцентру Євгенія Ляшенко.

За її словами, єдине незвичайне явище для осені цього року - грунтова і повітряна посуха, по області випало катастрофічно мало опадів.

Тим не менш, метеорологи очікують, що зима буде сніжною і м'якою.

«Якщо все піде так, як передбачається, зима буде досить теплою. Звичайно, буде і періоди походоланія - наприкінці січня-початку лютого, коли температура повітря може опускатися до -20 градусів. Однак таких днів буде небагато», - зазначила Ляшенко.

У Гідрометеоцентрі припускають, що середня температура грудня, складе мінус 3 градуси, у січні опуститься до мінус 7, а середньодобова температура лютого зупиниться на мітці 6 градусів морозу.

Читайте также:

Loading...