Що буде з тролейбусами в Харкові

990
Тролейбуси, що курсують на Олексіївці, змінять маршрути.


Кінцеву зупинку тролейбусів на Олексіївці перенесуть до трамвайного кола. Про це повідомив директор Департаменту будівництва і дорожнього господарства Харківської міськради Володимир Чумаков.

Тепер там буде єдина зупинка для різних видів транспорту.

Також він зазначив, що на перехресті, де будується станція метро «Перемога», відновлять асфальтне покриття, а трамвайні колії покладуть за новими, сучасними технологіями. Завершити благоустрій і відкрити рух транспорт на цій ділянці планують до Дня міста.

У зв'язку з початком благоустрою території в районі ст. м. «Перемога» використання існуючого розворотного кола тролейбусів «Проспект Перемоги» припинено з 21 травня. Висадка пасажирів здійснюватиметься на зупиночному пункті «336-й мікрорайон» по пр. Людвіка Свободи, а посадка - на зупинці «337-й мікрорайон».

Раніше Харківський міський голова Геннадій Кернес заявляв, що ділянку біля споруджуваної станції метро очікує масштабний благоустрій.

«Щоб ми не переробляли все по кілька разів, спочатку потрібно відкрити метрополітен і повністю відремонтувати проспект Перемоги, а вже після цього упорядковувати територію у дворах», - зазначив мер.

Фото: ukr-transport.ru

Читайте также:


Loading...