Чорна п'ятниця розчарувала харків'ян (ФОТО)

4970
Під виглядом розпродажів городян обманювали з цінниками.


Напередодні 27 листопада найбільші торговельні центри Харкова оголосили про проведення «чорної п'ятниці» - офіційного дня масових знижок і тотальних розпродажів.

Традиція влаштовувати грандіозні передріздвяні розпродажі виникла ще в XIX столітті в Америці. За кілька років вона стала популярною у всьому світі. Цього дня багато хто чекає цілий рік. У гонитві за дешевизною люди часом навіть ночують біля торгового центру цілими сім'ями в наметах.

У Харкові магазини і торгові центри теж перейняли традицію влаштовувати «ніч знижок». І ввечері 27 листопада на Салтівку, в ТЦ «Караван» і «Дафі», попрямували сотні городян.

У результаті на дорогах утворилися неймовірні пробки.«Пробка була від вулиці Академіка Павлова і до спуску Жилярді. Весь транспорт стояв. Якийсь хаос був. Багато залишали машини посеред дороги і йшли», - розповідає Марія.

За словами очевидців, в магазинах був небувалий ажіотаж.

«Ви собі уявити не можете, що відбувається. Людей більше, ніж на Новий Рік. І по 40 чоловік на касі», - говорить Каріна.Проте відвідувачі відзначають, що суттєвих знижок магазини не надали: 10-15% максимум, та й то на старі товари.

«Це тільки на Заході справжні« чорні п'ятниці ». У нас тільки пародія на таке», - обурюються харків'яни.

В одному з магазинів електротехніки нібито акційна ціна і зовсім не відрізнялася від звичайної.

«Сьогодні п'ятниця настільки чорна, що навіть знижки не видно», - сміється Данило.Фото: соцмережі

Читайте также:

Loading...