Де в Харкові швидко перевірити своє здоров'я

2375
У сфері надання городянам медичних послуг провідні позиції займає лабораторія «Вірола».


Лабораторія молекулярної діагностики і клітинних біотехнологій «Вірола» протягом 20 років надає городянам якісні медичні послуги, які відповідають усім європейським стандартам.

Одним з основних напрямків діяльності лабораторії «Вірола» є лабораторна діагностика.

Лабораторія оснащена висококласним медичним обладнанням, яке дозволяє отримувати точні дані про стан здоров'я пацієнта і якісно діагностувати захворювання. А точна і своєчасна діагностика захворювання на ранніх стадіях - це гарантія ефективного лікування та швидкого успішного одужання.

Все обладнання лабораторії «Вірола» проходить метрологічний контроль. Крім цього раз на три роки лабораторія проходить атестацію.

Лабораторія «Вірола» надає широкий спектр послуг у сфері клінічних досліджень. Зокрема, тут можна здати аналізи на бактеріальні та вірусні інфекції, гормони, гепатити, демодекоз, гельмінтози, протозойні інвазії, мікози, інфекції, що передаються іксодових кліщів, аутоантитіла і онкомаркери. Також клієнти можуть пройти імунологічні, біохімічні та клінічні дослідження, діагностику діабету та ревматоїдних захворювань.

Крім лабораторних досліджень, тут можна отримати консультацію у ендокринолога та гастроентеролога.

Вся діяльність лабораторії «Вірола» побудована на принципі індивідуального підходу до кожного клієнта.

Лабораторія здійснює прийом клієнтів у двох відділеннях.

Головний офіс лабораторії «Вірола» розташований за адресою: вул. Корчагінців, 58, ХМАПО, 7 поверх.

Дні і час прийому: понеділок - п'ятниця з 9.00 до 17.00.

Філія №1 знаходиться на вул. Сумська, 17.

Дні і час прийому: понеділок - п'ятниця з 9.00 до 17.00; субота - з 9.00 до 13.00.

Телефон для довідок: (057) 711-02-85


Клініко-діагностична лабораторія «Вірола» створена в 1996 році. На той момент це була одна з перших лабораторій в місті Харкові, в роботу якої була впроваджена ДНК-діагностика (ПЛР) бактеріально-вірусних інфекцій.

Крім лабораторного, «Вірола» має у своєму складі науковий відділ - Лабораторію клітинних біотехнологій, яка спільно з ХМАПО має великий досвід роботи в галузі досліджень стовбурових клітин дорослого організму.

Такими клітинами є стовбурові (стромальні) клітини кісткового мозку і жирової тканини, вивчення і застосування яких не стикається з етичними, інфекційними та імунологічними проблемами, які виникають при застосуванні ембріональних і фетальних стовбурових клітин.

На базі лабораторії «Вірола» вперше у світовій науці були розроблені методи по диференціюванні стромальних клітин кісткового мозку в клітини підшлункової залози, які продукують інсулін. У модельних дослідах трансплантацією цих клітин вдалося повністю відновити функцію підшлункової залози при експериментальному діабеті та функцію печінки при ураженні чотирьоххлористим вуглецем.

Вперше в Україні тут були розроблені методи виділення, розмноження і диференціювання стромальних клітин кісткового мозку миші і людини в інші види тканин. Під дією специфічних індукторів були отримані нервові клітини, кардіоміоцити, клітини печінки, клітини репродуктивної системи.

За результатами наукових досліджень лабораторією було видано 4 методичних рекомендації, отримано 15 патентів, опубліковано більше 50 наукових статей у вітчизняних та зарубіжних журналах.

Лабораторія «Вірола» бере участь у міжнародному контролі якості Prevical і має відповідний сертифікат.

Читайте также:

Loading...