Україну врятує нетрадиційний газ

951
У Харкові вперше в Україні відбулася презентація проекту розробки нетрадиційних вуглеводнів.

 

Проект був реалізований в рамках програми «Український інститут газу нетрадиційних джерел».

В ході презентації експерти, які брали участь у підготовці дослідження, розповіли про переваги видобутку газу з нетрадиційних джерел в Харківському регіоні.

Експерти відзначили, що Харківська область є лідером в промисловому видобутку природного газу, і ця галузь має довгостроковий потенціал. Крім того, на Харківщині є всі умови для ведення бізнесу в газодобувної галузі. Зокрема, відповідні геологічні структури, багаторічний досвід розвідки, видобутку, зберігання і транспортування природного газу, значний науковий і технічний потенціал.

За словами експертів, стан запасів і рівень поточного видобутку нафти і газу в Харківській області свідчать про значний вплив розробки вуглеводнів на економіку регіону

«Проведені нами розрахунки показують, що будівництво нафтогазових майданчиків і буріння свердловин сприятимуть створенню робочих місць у різних секторах регіональної економіки», - зазначив керівник програм DiXi Group Роман Ніцович.

Так, експерт підкреслив, що будівництво лише однієї невеликої площадки під буравлення передбачає створення більше тисячі робочих місць і значний приріст ВВП.

На закінчення експерти відзначили, що для Харківської області початок розробки газу нетрадиційних джерел має значний і довгостроковий потенціал, і може стати суттєвим імпульсом для розвитку регіональної економіки.

Фото: www.day.kiev.ua

Читайте также:

Loading...