Яка корупційна складова тарифів ЖКГ

909
Нові тарифи ЖКГ містять корупційну складову, вважають експерти.

 

У коментарі телеканалу "112 Україна" член тимчасової слідчої комісії щодо тарифоутворення нардеп Сергій Каплін заявив, що вважає тарифи корупційними.

«За моїми попередніми підрахунками, тієї команди експертів, яку я сформував, близько 30% ціни на тарифи - це корупційна складова», - зазначив Каплін.

За оцінкою народного депутата 6 і 7 скликань Андрія Павловського близько 40% нових тарифів можуть мати корупційну складову.

«Я вам наведу приклад Київського водоканалу. Коли там склали тариф, то депутати Київради почали розбиратися, чому саме так. І розкрили той факт, що там формально вважається 8 тис. працюючих, а насправді в "Київводоканалі" працюють 5 тис., і цю різницю фонду заробітної плати вони вшивають нам в тариф ", - заявив Павловський.

Нагадаємо, з 1 квітня в Україні, за рішенням НКРЕКУ, значно значно підвищилися тарифи на послуги ЖКГ та енергоносії. Зокрема вартість газу для населення зросла з 1182 до 3600-7188 грн за тис. кубометрів. Представники Кабміну пояснюють дану обставину цінами на російський газ. За даними міністра енергетики та вугільної промисловості Демчишина, Україна купує газ по 248 дол. (5580 грн за курсом НБУ).

До призначення на пост прем'єра Арсеній Яценюк стверджував, що на потреби населення повинен використовуватися газ власного видобутку собівартість якого, за його ж даними, становила в середньому 51 долар.

Фото: image.tsn.ua

Читайте также:


Loading...