Затримано гендиректор Металіста

876
Міліція затримала генерального директора футбольного клубу «Металіст» Віктора Згонік прямо на робочому місці.


Про це йдеться в офіційному повідомленні ФК «Металіст» на сторінці у Фейсбуці.

Як наголошується в заяві, Віктору Згонік відмовили навіть у праві конфіденційної зустрічі з адвокатом.

«Своїми діями правоохоронці блокували провадження господарської діяльності клубу, порушили вимоги Кримінально-процесуального кодексу України, перешкоджали здійсненню законної адвокатської діяльності, припинивши втручання лише після приїзду представників колегії адвокатів», - йдеться в повідомленні.

У футбольному клубі вважають, що головною метою МВС був зрив підготовки до старту нового футбольного сезону.

«Клуб розцінює дії правоохоронців як чергову спробу переділу власності з метою рейдерського захоплення футбольного клубу в інтересах третіх осіб», - зазначають у ФК «Металіст».

Керівництво футбольного клубу звернулося до Міністерства внутрішніх справ з вимогою припинити незаконне втручання у фінансово-господарську та спортивну діяльність ФК з боку місцевих правоохоронців, а також просить ФФУ і керівництво країни втрутитися в ситуацію, що склалася.

«Спорт має бути поза політикою, а Україна як країна, яка виконує зобов'язання перед УЄФА і ФІФА, повинна забезпечити незалежність спорту і припиняти спроби незаконного та політично вмотивованого втручання правоохоронців у діяльність футбольного клубу», - йдеться в заяві клубу.

Колишній віце-президент ФФУ, а нині - радник голови облдержадміністрації Харківської області з питань взаємодії з правоохоронними органами на громадських засадах Сергій Стороженко заявив, що у нього немає подробиць щодо арешту Віктора Згонік.

Позиція правоохоронців також поки не відома.

Читайте также:

Loading...