У Харкові розгромили аптеку (ВІДЕО)

3306
Зачинщики погрому стверджують, що у фармацевтичному закладі незаконно торгували наркомісткими препаратами.

У мережі з'явилося відео, на якому група людей у камуфляжі і балаклавах розбирає гори ліків, викинутих прямо на асфальті біля входу в одну з аптек на Салтівці. Як стало відомо, активісти у формі увірвалися в аптечну підсобку і винесли звідти ліки, які містять кодеїн, звинувативши провізора в тому, що та незаконно приторговує препаратами, що містять наркотичні речовини.

Зараз на місці події працюють правоохоронці, яких викликали фармацевти, а також представники Управління по боротьбі з незаконним обігом наркотиків. За словами мілілціонерів, подію внесли до Єдиного реєстру обліку правопорушень.

"Добре, що активісти так пильнують, щоб у місті не торгували наркомісткими препаратами, тільки кодеїн офіційно дозволений МОЗ, його повинні продавати за рецептом лікаря. І перш, ніж звинувачувати провізора, потрібно з'ясувати, чи були рецепти. Та й вриватися з обшуком по закону можна тільки за рішенням суду", - коротко прокоментував "ГХ" правоохоронець.

За його словами, після проведення всіх слідчих дій та експертиз, буде прийнято рішення, чи кваліфікувати цю подія, як кримінальний злочин.

Читайте также:

Loading...