Погоня зі стреляниною у Харкові (доповнено)

1750
Стрілянина, погоні, ДТП, бійки - вечір 24 квітня в центрі Харкова видався далеко неспокійним.

Як повідомила прес-служба Головного управління МВС у Харківській області, близько 21-35 оператори служби прийняли повідомлення про подію на вулиці Героїв Сталінграда: невідомі розбили скло в кіоску. На місце подій попрямували співробітники приватної охоронної фірми, які організували переслідування невідомих. Біля будівлі міської ради автомобіль переслідувачів потрапив в ДТП.

«Їхні колеги продовжили наздоганяти правопорушників. На площі Свободи даний автомобіль був зупинений біля намету. Невідомі особи, які перебували в іномарці зникли з місця подій », - йдеться в повідомленні прес-служби обласного ГУ МВС.

Інформація про дану подію внесена в журнал єдиного обліку про правопорушення.

Один з очевидців затримання на площі Свободи повідомив: «На початку 23 годин, на пл. Свободи співробітники охоронних структур затримали машину Volkswagen, в якому знаходилися бійці, що вчинили напад на торгову точку і вилучення порошку. Зі слів самих бійців-нальотчиків, в даній торговій точці поширювали речовина у вигляді порошку темного кольору, схожої на "спайс".


Один з учасників події, представлений на відео цивільним активістом «Східного корпусу» надав зовсім іншу версію подій.

Деякі громадські активісти стали свідками продажу наркотичних речовин в одній з торгових точок.

«Ми патрулювали одну торгівельну точку, в якому чітко побачили, як людина передає наркотичні речовини покупцеві. І в цю ж секунду ми вирішили покінчити з цією точкою. Ми зайшли в магазин, вилучили звідти півмішка наркотичного засобу...», - заявив учасник подій.

Активісти сіли в мікроавтобус і покинули місце події. Представники охоронної фірми організували за ними погоню на одному автомобілі. У районі «Спортивній» до переслідування приєдналися ще кілька машин. В результаті в гонитві взяли участь 4-5 машин. Один з автомобілів переслідувачів перекинувся. На початку вулиці Сумській переслідувачі відкрили стрілянину, кілька куль потрапило в авто втікачів.

На площі Свободи активісти побачили міліціонерів і під'їхали до них. В цей час їх наздогнали представники охоронної фірми.

«Нас поклали обличчям в асфальт, наділи браслети і почали жорстоко бити. Мені ще не дуже дісталося, але є хлопці, яких дуже сильно побили. Вони відкривали рот, пирскали туди перцем, очі заприсківалі. Спотворити водія. Вони били водія дуже сильно », - повідомив учасник подій.

На сторінці «Східного корпусу» про подію повідомляється наступне: «Тільки что на площади Свободи в Харькове Активісти руху "Стоп Наркотик" побилися з представниками охоронної структури" Охорона та Безпека ". За словами активістів, причиною бійкі стало том, что представник охоронної фірми кришують бізнес із продажу наркотіків. Серед активістів є постраждалі, заявили представник руху "Стоп Наркотик".

Фото: www.mvs.gov.ua

 

Читайте также:

Loading...