МВС заперечує патріотичну версію розстрілу міліціонерів (відео)

928
У Міністерстві внутрішніх справ не бачать ніякого ідеологічного підґрунтя в розстрілі співробітників міліції в Києві в ніч з 3 на 4 травня.

 

Відразу ж після події в соціальних мережах і засобах масової інформації з'явилася версія про те, що вбивство могло носити ідеологічний характер: учасники євромайдану і АТО помстилися колишнім співробітникам «Беркута».

Один з радників глави МВС Антон Геращенко виступив з заявою, в якій спробував спростувати патріотичну версію.

«Стався розбійний напад з пограбуванням АЗС. Співробітники міліції, які виконували свій обов'язок, загинули від рук убивць, і не важливо, ким були ті, хто вирішив взяти на себе право поранити і вбивати - патріоти України з нашивками патріотичного характеру та номерами ПТН ПНХ або звичайні бандити.

Розповіді про те, що група патріотично налаштованих хлопців приїхала до Києва мститися непокараним за розстріл співробітникам міліції, або про те, що співробітники міліції спровокували конфлікт хлопцями, які мирно сиділи в парку, а потім розстріляли співробітників міліції з АК-74 - відверта брехня і марення, яке розраховано на легковірних ультрапатріотічних співгромадян», - заявив на своїй сторінці в ФБ Геращенко.

Працівники АЗС розповіли про те, як відбувався напад.

 

Один із затриманих заявив, що група готувала терористичний акт в Києві.

 

Також радник повідомив, що зброя, вилучена у підозрюваних у вбивстві міліціонерів, збігається з тією, яка використовувалася під час обстрілу Броварського поста ДАІ 1 травня. На блок-посту знаходилися троє працівників ДАІ та двоє бійців добровольчого спецпідрозділу міліції "Київ-1". Стрілянина велася безладно з відстані 60-70 метрів. Всього по блок-посту було випущено 58 куль з двох автоматів.

 Фото: img.112.ua

Читайте также:

Loading...