Маленька харків'янка три дні провела зачиненою з трупами батьків (Доповнено)

4437
Сімейна пара померла за дивних обставин.

Плачевно закінчився відпочинок у Туреччині для сім'ї Саміло з Харкова. В'ячеслав і Майя полетіли на далекі моря разом з 6-річною дочкою Анжелікою, а додому дорослі повернулися в цинкових трунах. Що з ними сталося в далекій країні, досі ніхто не може відповісти чітко.

За словами очевидців, які знімали апартаменти з ними по сусідству, в якийсь момент їх увагу привернув плач дитини за стіною. Потім дівчинка вийшла на балкон, стала скаржитися, що вона голодна, а батьки довго не прокидаються.

Коли малу попросили відчинити двері, в квартирі побачили страшну картину - на кріслах нерухомо сиділи чоловік і жінка. Виявилося, дівчинка три дні провела в одній квартирі з мертвими батьками без їжі і води.

Місцева поліція забрала Анжеліку на піклування і почала з'ясовувати обставини трагедії. На сьогодні головна версія події - смерть, викликана алкогольною комою. Сусіди українців розповіли, що пара багато пила, скандалила і навіть билася.

Зараз з тілами загиблих працюють судмедексперти. Про подію вже повідомили родичам Саміло у Харкові. Коли тіла доставлять на батьківщину - поки невідомо.

Як повідомила заступник харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан, як тільки Анжелу доставлять до Харкова, дівчинкою займуться органи опіки. Якщо родичі виявляться соціально благополучними і захочуть удочерити дівчинку - їм дозволять це зробити. В іншому випадку мала відправиться в дитячий будинок.

Читайте также:


Loading...