Харківська різанина: підозрюваних випустили

1526
П'ятьох учасників масової бійки відпустили з-під варти.

Про це повідомив начальник міськуправління МВС Харкова Андрій Крищенко.

«З ними проведено слідчі дії. Підозра ще нікому не вручено. Запобіжний захід не обрана. Вони на території Харкова, нікуди не діваються і досить активно співпрацюють зі слідством», - сказав Андрій Крищенко.

За його словами, зараз проводиться ряд експертиз, по закінченню яких можуть бути пред'явлені підозри у вчиненні злочину.

«На місці події було вилучено дуже багато біологічних матеріалів, що належать злочинцям. Зараз проводяться експертизи та аналізи ДНК», - повідомив начальник держуправління МВС Харкова.

Як запевнив Андрій Крищенко, міжетнічний конфлікт не був причиною масового побиття іноземних студентів.

«У ході слідства досить впевнено можна заявляти, що не в цьому була причина. Причина була в попередніх сутичках. У ході конфлікту постраждали не тільки іноземці, але й громадяни України слов'янської зовнішності, в тому числі жінка», - сказав Крищенко.

Нагадаємо, в ніч на 12 червня в студмістечку по вул.Отакара Яроша сталася масова бійка. Натовп з 40 чоловік, озброєних ножами і бітами, напала на перехожих. В результаті постраждали 9 осіб. Того ж дня за підозрою в причетності до бійки правоохоронці затримали п'ятьох осіб. За фактом інциденту розпочато і розслідується кілька кримінальних виробництв, у тому числі за статтями «замах на вбивство» і «масове хуліганство».

Читайте также:

Loading...