Харківське угруповання тероризувало Санкт-Петербург (Доповнено)

2118
Терористи протягом місяця близько 20 разів «мінували» місцевий торговий центр.


Перше повідомлення із серії дзвінків про нібито закладену в ТЦ «Галерея» бомбу надійшло 2 липня, і з того моменту відвідувачів і працівників будівлі евакуювали вже 18 разів. Як правило, кожен раз з «Галереї» виводили 6-8 тисяч чоловік, а перевірка ТЦ займала 1-1,5 години. Зазвичай «мінування» відбувається в години пік.

За те, щоб припинити дзвінки, харківська злочинна група Dillinger team зажадала від власників петербурзького ТЦ «Галерея» 60 тис. доларів.

Від дій Dillinger team постраждала не тільки «Галерея», але і торгові центри «Адамант», «Гранд Каньйон», «Ріо» та інші.

У МВС по Петербургу і Ленобласті порушено кілька справ за фактами неправдивих дзвінків про замінування - за даними відомства, всі дзвінки надходять з українських номерів. Винним у злочині загрожує до п'яти років позбавлення волі.

Серія дзвінків про «замінування» почала надходити навесні. Як повідомляє місцеве видання «Фонтанка», пік евакуацій припав на кінець березня - початок квітня. За день терористи в день могли повідомити про п'ять бомбах за різними адресами.

Силовикам вдалося запеленгувати терористів. Виявилося, що всі анонімні дзвінки надходили з торгового центру «Квінта», розташованого по проспекту 50-річчя ВЛКСМ.

Читайте также:


Loading...