Кілер з Харкова вбивав московських бізнесменів

1398
Пресненський суд Москви санкціонував арешт уродженця Харкова Дениса Плотникова.

Чоловіка підозрюють у причетності до розстрілів кількох бізнесменів на заході і південному заході Москви.

Як випливає з матеріалів кримінальної справи, Плотніков брав участь у ліквідації як мінімум п'яти московських підприємців. Однією з його жертв став 47-річний власник компанії РЛД Ігор Каминін. Вбивця розстріляв бізнесмена в упор прямо в приміщенні його автосервісу 24 жовтня 2011 року. Тоді в комерсанта потрапили сім куль, він помер на місці.

«Оперативники МУРу затримали двох громадян України, які виконували замовлення з убивств бізнесменів. Денис Плотніков заявив слідчим, що не має відношення до розстрілів, а всього лише жив в одній квартирі з основним кілером», - повідомило джерело в правоохоронних органах.

Крім того, за даними слідства, починаючи з 2011 року Плотніков і його подільники, один з яких також затриманий, були штатними кілерами високопоставленого співробітника однієї з державних структур.

«Стосовно затриманих порушено кримінальну справу за статтями «Вбивство двох і більше осіб в складі організованої групи» і «Незаконне зберігання зброї». Організатор вбивств встановлений, але затримати його поки не вдалося», - додало джерело.

Зараз пошуками замовника займаються оперативники Московського кримінального розшуку.

Читайте также:

Loading...